
Сенсорний монітор Viewsonic TD3207 EEK E (A - G) 81,3 см (32 дюйми) 1920 x 1080 пікселів 16:9 5 мс DisplayPort, HDMI РК-дисплей (V
88 200 ₴
- В наявності
- Код: 520206
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ViewSonic TD3207 32-дюймовий Full HD

Характеристики продукту
- Діагональ зображення 81,3 см (32 дюйми) Full HD, 1920 x 1080 пікселів; час відгуку пікселя: 5 мс Клас енергоефективності (розрахунок): E (A - G)
- Інтерфейси: DisplayPort, HDMI

Опис
МУЛЬТИСЕНСОРНИЙ МОНІТОР
ViewSonic® TD3207 пропонує широкий спектр застосувань завдяки відкритій конструкції. Як 32-дюймовий дисплей Full HD (площа видимої області 31,5 дюйма), він пропонує вражаючу гнучкість завдяки 10-точковому мультисенсорному дотику PCAP та безперервній цілодобовій роботі в роздрібній торгівлі, навчальних закладах або комерційних приміщеннях. Сумісність з широким спектром операційних систем також підвищує універсальність. Ви також отримуєте неймовірно точне, чуйне сенсорне керування, яке ідеально підходить для інтерактивних застосувань у громадських місцях, кіосках, вивісках, навчальних класах тощо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
ViewSonic® TD3207 пропонує широкий спектр застосувань завдяки відкритій конструкції. Як 32-дюймовий дисплей Full HD (площа видимої області 31,5 дюйма), він пропонує вражаючу гнучкість завдяки 10-точковому мультисенсорному дотику PCAP та безперервній цілодобовій роботі в роздрібній торгівлі, навчальних закладах або комерційних приміщеннях. Сумісність з широким спектром операційних систем також підвищує універсальність. Ви також отримуєте неймовірно точне, чуйне сенсорне керування, яке ідеально підходить для інтерактивних застосувань у громадських місцях, кіосках, вивісках, навчальних класах тощо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Розмір екрана: 80,01 см / 31,5 дюйма / 16:9 Роздільна здатність: 1920 x 1080 @ 60 Гц Панель / Кут огляду: SuperClear® VA / 178° / 178° Підключення: HDMI, DisplayPort
- Сенсорний: 10-точковий мультисенсорний сенсорний екран PCAP
- Відкрита рама, цілодобова безперервна робота, горизонтальний та вертикальний монтаж
- Варіант кріплення VESA
- Гучномовець.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- iOS, Android та Windows
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 43 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | DisplayPortHDMI |
| Інтерфейси: DisplayPort | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Ваги | 12,8 кг |
| Глибина продукту | 64 мм |
| Діагональ дисплея | 32 дюйми |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 32 дюйми |
| Категорія дисплея (ТВ) | 30 дюймів — 32 дюйми |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Річне споживання електроенергії | 26 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 5 мс |
| висота продукту | 451 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 200 ₴











