
Монітор MSI MPG 491CQPXDE EEK G (A - G) 124,5 см (49 дюймів) 5120 x 1440 пікселів 32:9 0,03 мс DisplayPort, HDMI OLED 520202
102 710 ₴
- В наявності
- Код: 520202
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Монітор MSI MPG 491CQPXDE

Характеристики продукту
- Розмір зображення 124,5 см (49 дюймів) DQHD, 5120 x 1440 пікселів; час відгуку пікселя: 0,03 мс Клас енергоефективності (розрахунок): G (A - G)
- Інтерфейси: DisplayPort, HDMI; Вигнутий дисплей (вигнутий дисплей), регулювання висоти, можливість нахилу
Характеристика
- 124,5 см (49 дюймів) Dual QHD 5120 x 1440
- 0,03 мс, 32:9, 250 кд/м², 1500000:1
- USB, HDMI, DisplayPort
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-сумісний | Да |
| HDR-формат | HDR10 |
| Ваги | 1,06 кг |
| Вигнутий екран | Да |
| Висота пристрою (без підставки) | 372 мм |
| Глибина пристрою (без ніжок) | 190 мм |
| Глибина продукту | 328 мм |
| Діагональ дисплея | 49 дюймів |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 49 дюймів |
| Діагональ екрана (в см) | 124,46 см |
| Час відгуку пікселя | 0,03 мс |
| висота продукту | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 710 ₴










