
Кронштейн для монітора, підлоговий Neomounts FPMA-D700DD4, 48,3 см (19") - 76,2 см (30"), максимальне навантаження: 32 кг, 4 моніт
25 760 ₴
- В наявності
- Код: 520159
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Тримач для монітора, стоячий

Характеристики продукту
- Тип ручки: регульована по висоті, поворотна, портативна
- Підтримує всі стандарти VESA до 100 x 100 мм
- Відповідний розмір дисплея (діагональ): 48,3 см (19 дюймів) - 76,2 см (30 дюймів)
- Максимальне навантаження 32 кг

Опис
FPMA-D700D4 — це підставка з одним шарніром для чотирьох 27-дюймових (65 см) РК/LED/TFT-моніторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 11,967 |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 4 Дисплей |
| Лівий діапазон обертання | 90° |
| Максимальна вантажність | 32 кг |
| Максимальна відстань від підлоги/потоку | 69,3 см |
| Мінімальна відстань від підлоги/потоку | 23,9 см |
| Нахил вниз | -90° |
| Обертання | 360° |
| Позначення типу продукту | Befestigungs-Kit |
| Правильний діапазон праворуч | 90° |
| Підходить | 48,3 см (19") 50,8 см (20"54,6 см (21,5")55,9 см (22")58,4 см (23") см (23") см (23,6") 61 см (24") 6, 5,5 см (25"66,0 см (26")68,6 см (27")73 см (298) 71,1 см (28") |
| Розроблено для Apple | Немає |
| Склон | +90° |
| Технологія тиску | Немає |
| Тип продукту | Тримач монітора, стоячий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 760 ₴






