
Настільний кронштейн для монітора Neomounts FPMA-D700D, 48,3 см (19 дюймів) - 76,2 см (30 дюймів), максимальне навантаження: 16 кг
16 400 ₴
- В наявності
- Код: 520126
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Кріплення для настільного монітора

Характеристики продукту
- Тип ручки: регульована по висоті, поворотна, портативна
- Підтримує всі стандарти VESA до 100 x 100 мм
- Відповідний розмір дисплея (діагональ): 48,3 см (19 дюймів) - 76,2 см (30 дюймів)
- Максимальне навантаження 16 кг

Опис
Настільне кріплення NewStar, модель FPMA-D700D, — це кріплення з можливістю нахилу, повороту та обертання для двох плоских моніторів розміром до 27 дюймів (68 см). Це кріплення є гарним рішенням для компактного монтажу на столі за допомогою затискача.
Технологія нахилу на 180°, повороту на 360° та повороту на 180° від NewStars дозволяє налаштувати кріплення під будь-яким кутом огляду, забезпечуючи максимальну ефективність вашого плоскопанельного монітора. Висоту кріплення можна налаштувати вручну від 0 до 42 сантиметрів, а глибину — до 15 сантиметрів. Унікальна система управління кабелями приховує та прокладає кабелі від кріплення до плоскопанельного монітора. Акуратно сховайте кабелі для чистого та охайного робочого місця.
Ергономічна ручка допомагає запобігти проблемам із шиєю та спиною. Вона ідеально підходить для використання в офісі, на стійках реєстрації або на стійці реєстрації.
Кріплення NewStar FPMA-D700D з однією точкою повороту підходить для екранів розміром до 27 дюймів (68 см). Вантажопідйомність цього виробу дозволяє встановити два монітори, кожен вагою 8 кг. Настільне кріплення призначене для моніторів з монтажними отворами VESA 75 x 75 або 100 x 100 мм. Інші монтажні отвори можна використовувати за допомогою адаптерних пластин NewStars VESA.
Всі монтажні матеріали входять до комплекту.
Технологія нахилу на 180°, повороту на 360° та повороту на 180° від NewStars дозволяє налаштувати кріплення під будь-яким кутом огляду, забезпечуючи максимальну ефективність вашого плоскопанельного монітора. Висоту кріплення можна налаштувати вручну від 0 до 42 сантиметрів, а глибину — до 15 сантиметрів. Унікальна система управління кабелями приховує та прокладає кабелі від кріплення до плоскопанельного монітора. Акуратно сховайте кабелі для чистого та охайного робочого місця.
Ергономічна ручка допомагає запобігти проблемам із шиєю та спиною. Вона ідеально підходить для використання в офісі, на стійках реєстрації або на стійці реєстрації.
Кріплення NewStar FPMA-D700D з однією точкою повороту підходить для екранів розміром до 27 дюймів (68 см). Вантажопідйомність цього виробу дозволяє встановити два монітори, кожен вагою 8 кг. Настільне кріплення призначене для моніторів з монтажними отворами VESA 75 x 75 або 100 x 100 мм. Інші монтажні отвори можна використовувати за допомогою адаптерних пластин NewStars VESA.
Всі монтажні матеріали входять до комплекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6.839 |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 2 Дисплей |
| Лівий діапазон обертання | 90° |
| Максимальна вантажність | 16 кг |
| Максимальна відстань від підлоги/потоку | 42 см |
| Максимальна товщина столу | 80 мм |
| Мінімальна відстань від підлоги/потоку | 31,8 см |
| Нахил вниз | -90° |
| Обертання | 360° |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Правильний діапазон праворуч | 90° |
| Підходить | 48,3 см (19") 50,8 см (20"54,6 см (21,5")55,9 см (22")58,4 см (23") см (23") см (23,6") 61 см (24") 6, 5,5 см (25"66,0 см (26")68,6 см (27")71 см (28") 73 см (29") 762 см (30") Помої більше |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 400 ₴




