
Кріплення для стелі монітора Neomounts FPMA-C100WHITE, 25,4 см (10 дюймів) - 76,2 см (30 дюймів), максимальне навантаження: 12 кг
7 960 ₴
- В наявності
- Код: 520123
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Стельове кріплення для монітора

Характеристики продукту
- Тип ручки: регульована по висоті, поворотна, портативна
- Підтримує всі стандарти VESA до 200 x 100 мм
- Відповідний розмір дисплея (діагональ): 25,4 см (10 дюймів) - 76,2 см (30 дюймів)
- Максимальне навантаження 12 кг

Опис
FPMA-C100WHITE – це стельове кріплення для плоских моніторів та телевізорів діагоналлю до 27 дюймів (69 см).
Технологія нахилу (180°), повороту (360°) та обертання на 180° забезпечує змінні кути огляду. Також доступне регулювання висоти від 79 до 129 сантиметрів. Виріб має вантажопідйомність 12 кг. Стельове кріплення сумісне з моніторами з монтажними отворами VESA розміром від 75 x 75 до 200 x 100 мм. Інші монтажні отвори можна розмістити за допомогою адаптерних пластин VESA.
Технологія нахилу (180°), повороту (360°) та обертання на 180° забезпечує змінні кути огляду. Також доступне регулювання висоти від 79 до 129 сантиметрів. Виріб має вантажопідйомність 12 кг. Стельове кріплення сумісне з моніторами з монтажними отворами VESA розміром від 75 x 75 до 200 x 100 мм. Інші монтажні отвори можна розмістити за допомогою адаптерних пластин VESA.
Характеристика
- Регулювання висоти: 79 - 129 см
Комплект поставки
- Стельове кріплення для моніторів
- Матеріали для складання
- Інструкції з складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,12 кг |
| Глибина продукту | 90 мм |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 1 дисплей |
| Лівий діапазон обертання | 90° |
| Максимальна вантажність | 12 кг |
| Максимальна відстань від підлоги/потоку | 129 см |
| Мінімальна відстань від підлоги/потоку | 79 см |
| Нахил вниз | -90° |
| Обертання | 360° |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Підходить | 25,4 см (10 дюймів) 25,7 см (10,1 дюйма) 26,7 см (10,5 дюйма) 27,9 см (11 дюймів) 29,5 см (11,6 дюйма) 30,5 см (12 дюймів) 30,7 см (12,1 дюйма) 31,0 см (12,0 см), 35 см |
| висота продукту | 129 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 960 ₴



