
Кріплення для настільного монітора Neomounts FPMA-D700DV, 25,4 см (10") - 68,6 см (27"), максимальне навантаження: 12 кг, 2 моніто
11 470 ₴
- В наявності
- Код: 520095
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Кріплення для настільного монітора

Характеристики продукту
- Тип ручки: регульована по висоті, поворотна, портативна
- Підтримує всі стандарти VESA до 100 x 100 мм
- Відповідний розмір дисплея (діагональ): 25,4 см (10 дюймів) - 68,6 см (27 дюймів)
- Максимальне навантаження 12 кг

Опис
FPMA-D700DV — це підставка з одним шарніром для двох 24-дюймових (60 см) РК/LED/TFT-моніторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4.274 |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 2 Дисплей |
| Лівий діапазон обертання | 90° |
| Максимальна вантажність | 12 кг |
| Максимальна відстань від підлоги/потоку | 70 см |
| Максимальна товщина столу | 70 мм |
| Мінімальна відстань від підлоги/потоку | 0 см |
| Нахил вниз | -90° |
| Обертання | 360° |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Правильний діапазон праворуч | 90° |
| Підходить | 25,4 см (10 дюймів) 25,7 см (10,1 дюйма) 26,7 см (10,5 дюйма) 27,9 см (11 дюймів) 29,5 см (11,6 дюйма) 30,5 см (12 дюймів) 30,7 см (12,1 дюйма) 31,0 см (12,0 см), 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 470 ₴






