
Кріплення для стельового монітора Neomounts FPMA-C100, 25,4 см (10 дюймів) - 76,2 см (30 дюймів), максимальне навантаження: 12 кг
7 180 ₴
- В наявності
- Код: 520075
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Стельове кріплення для монітора

Характеристики продукту
- Технічні характеристики: Можливість нахилу та повороту
- Підтримує всі стандарти VESA до 200 x 100 мм
- Підходить для розміру 10 - 27 дюймів
- Максимальне навантаження 12 кг

Опис
FPMA-C100 – це стельове кріплення для РК/LED/TFT екранів розміром до 27 дюймів (65 см).
Характеристика
- Регулювання висоти: 79 - 129 см
Комплект поставки
- Стельове кріплення для моніторів
- Монтажний матеріал
- інструкції з складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4,64 кг |
| Глибина продукту | 90 мм |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 1 дисплей |
| Лівий діапазон обертання | 90° |
| Максимальна вантажність | 12 кг |
| Максимальна відстань від підлоги/потоку | 129 см |
| Мінімальна відстань від підлоги/потоку | 79 см |
| Нахил вниз | -90° |
| Обертання | 360° |
| Правильний діапазон праворуч | 90° |
| Підходить | 25,4 см (10 дюймів) 25,7 см (10,1 дюйма) 26,7 см (10,5 дюйма) 27,9 см (11 дюймів) 29,5 см (11,6 дюйма) 30,5 см (12 дюймів) 30,7 см (12,1 дюйма) 31,0 см (12,0 см), 35 см |
| Розроблено для Apple | Немає |
| висота продукту | 129 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 180 ₴








