
Настільний кронштейн для монітора SpeaKa Professional SP-3957076, 25,4 см (10 дюймів) - 68,6 см (27 дюймів), максимальне навантаже
52 870 ₴
- В наявності
- Код: 520059
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Кріплення для монітора XergoFlex 4x, настільне кріплення з газовими пружинами та C-подібним затискачем

Характеристики продукту
- Тип ручки: регульована по висоті, поворотна, портативна
- Підтримує всі стандарти VESA до 100 x 100 мм
- Відповідний розмір дисплея (діагональ): 25,4 см (10 дюймів) - 68,6 см (27 дюймів). Максимальне навантаження 45 кг.
- Плавне регулювання висоти завдяки газовій технології
- Монтажний комплект 2 в 1

Опис
Кріплення для монітора Xergo Superflex з двома точками повороту та розширеними можливостями регулювання повороту, нахилу та висоти забезпечує оптимальне положення для перегляду. Газова пружина дозволяє легко та плавно регулювати висоту монітора в одній площині (вертикальній або горизонтальній). Телескопічна функція дозволяє регулювати відстань перегляду відповідно до ваших індивідуальних потреб. Його можна нахиляти до 240°, повертати до 105° та обертати до 360°. Кріплення підходить для всіх моніторів розміром до 69 см (27 дюймів) зі стандартною відстанню між отворами VESA 75 x 75 або 100 x 100 мм.
Характеристика
- С-подібний затискач для кріплення тримача до стільниці
- Монтажний кронштейн з наскрізним отвором для кабелю для кріплення монітора через отвір у столі
- Внутрішня система управління кабелями акуратно зберігає кабелі під поворотним важелем
- Регулювання висоти: до 44 см
- Максимальне навантаження на монітор: 9 кг
- Матеріал: алюміній, сталь, пластик
- Кут повороту: 240°, регулювання кута нахилу: 15° вниз та 90° вгору, обертання: 360°
- Сталевий стрижень 70,2 см
- Легко збирається та розбирається
Комплект поставки
- 4 ручки
- 2x підставка
- 1 x C-подібний затискач та затискач з люверсом
- Сталевий стрижень 70,2 см
- 4 обертові важелі
- 4 x пружинний важіль
- 16 гвинтів M4 (9 мм)
- 10 гвинтів M5 (14 мм)
- 5 кутових кронштейнів M3
- 4 кутові кронштейни M6
- Пластикова кришка основи
- База зверху
- Основа внизу
- Устілка з ЕВА
- 4 x система управління кабелями
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 540 мм |
| Кількість моніторів, які можна встановити | 4 Дисплей |
| Лівий діапазон обертання | 180 ° |
| Максимальна вантажність | 45 кг |
| Максимальна відстань від підлоги/потоку | 112,4 см |
| Максимальна відстань від стіни | 54 см |
| Максимальна товщина столу | 90 мм |
| Мінімальна відстань від підлоги/потоку | 0 см |
| Мінімальна відстань від стіни | 0 см |
| Нахил вниз | -15° |
| Обертання | 360° |
| Підходить | 25,4 см (10 дюймів) 25,7 см (10,1 дюйма) 26,7 см (10,5 дюйма) 27,9 см (11 дюймів) 29,5 см (11,6 дюйма) 30,5 см (12 дюймів) 30,7 см (12,1 дюйма) 31,0 см (12,0 см), 35 см |
| висота продукту | 1124 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 870 ₴






