
Гільйотина 1133 A4

Характеристики продукту
- Довжина різання 340 мм
- Лазерно різаний універсальний ніж
- Фото та DIN-формати на різальному столі

Опис
Універсальний ніж та ріжуча планка, виготовлені з високоякісної спеціальної сталі з антипригарним покриттям. Прозора затискна планка із захистом від ковзання та вбудованим прецизійним різанням. Два пристрої для паперу (спереду та ззаду) та двовимірні шкали (см/мм). Задній упор (можна розмістити на передній або задній стороні паперу). На ріжучому столі друкуються паперові формати від A4 до A6 та популярні фотоформати.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Універсальний ніж - лазерне різання
- прозора шина
- захист покриття
- задній упор
- точні ваги для різання
- Формати DIN та фотографії на різальному столі
- прецизійні паперові установки та об'ємні ваги
- ергономічна ручка
- нековзні ніжки
- високоякісні матеріали
- легко чистити
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 290 мм |
| Глибина столу | 250 мм |
| Довжина різу | 340 мм |
| Максимальна кількість аркушів 80 GQM | 15 аркуш |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Позначення типу продукту | Компактний і простий у переміщенні, адаптований до дрібних обробок фасаду. |
| Рослинні зображення з доступними форматами | Да |
| Тип продукту | Гільйотина |
| Ширина вироби | 570 мм |
| Ширина стола | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 940 ₴



