
Ніж гільйотинний Olympia TR 4815 A3 Максимальна кількість аркушів 80 GQM: 15 аркушів 520036
8 160 ₴
- В наявності
- Код: 520036
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Гільйотина, Olympia TR 4815, чорна та срібна
Характеристики продукту
- Ножиці для різання формату А3
- Безпечна ріжуча головка з дисковим ножем
- Для обрізки паперу, листівок та фотографій
- Суцільна металева пластина, що утворює основу паперу
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 100 мм |
| Довжина різу | 480 мм |
| Колір | сріблясто-чорний |
| Максимальна кількість аркушів 80 GQM | 15 аркуш |
| Максимальний розмір паперу | А3 |
| Матеріал | Метал |
| Рослинні зображення з доступними форматами | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Ніж |
| Тип продукту | Гільйотинний ніж |
| Ширина вироби | 370 мм |
| висота продукту | 656 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 160 ₴

