
Гільйотина 560 A4

Характеристики продукту
- Захист ножа
- Нековзні гумові ніжки
- Кутові пристрої та формати DIN
Опис
Гільйотина Dahle 560 для точного різання до 25 аркушів паперу 70 г. Захист ножа забезпечує абсолютну безпеку. Зі стабільним металевим столом із закругленими краями та нековзними гумовими ніжками. Довжина: 340 мм. Висота різання: 2,5 мм. Верхній ніж та нижній ніж, що кріпляться гвинтами, заточені. Високоякісний сталевий ніж від Solingen. Прозора кришка ножа. Стабільні ріжучі кромки з міцної сталі. Ручне затискання. Два кутові пристрої та регульований задній упор. Зручне перенесення завдяки заглибленням для рукоятки. Сертифіковано GS. Розміри столу: 450 x 285 мм; вага: 4,0 кг.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Зручне носіння завдяки заглибленням для захоплення
- стабільний металевий стіл
- та високоякісний сталевий ніж від Solingen
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahle |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 45 см |
| Довжина різу | 340 мм |
| Колір | синьо-срібний |
| Максимальна кількість аркушів 80 GQM | 20 аркушів |
| Максимальна товщина різання | 2,5 мм |
| Максимальний розмір паперу | А4 |
| Рослинні зображення з доступними форматами | Да |
| Тип продукту | Гільйотина |
| Ширина вироби | 28,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 200 ₴





