Характеристика
- Зручний мотальник для професійного використання
- Міцний металевий стіл з нековзними гумовими ніжками для надійного стояння
- Зручні лінії форматування на столі з міліметровою шкалою вздовж ріжучої кромки полегшують вирівнювання вирізів
- Подвійна направляюча шина для абсолютно точного різання
- Заточений круглий ніж для точного різання без задирок
- Заточений ніж для точних результатів
- Високоякісні ножі із загартованої сталі забезпечують тривалу якість різання
- Круглий ніж у закритій, ергономічній пластиковій головці
- Автоматичне тиснення на інтерфейсі для швидкого кріплення вирізів
- Дві кутові системи
- Регульований упор для швидкого визначення формату
- Задні ніжки для економії місця в робочій зоні
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahle |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 960 мм |
| Глибина столу | 395 см |
| Довжина виробу | 960 мм |
| Довжина різу | 960 мм |
| Колір | Синій |
| Максимальна кількість аркушів 80 GQM | 10 аркушів |
| Максимальний розмір паперу | А1 |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал свердла | Метал |
| Матеріал столу | Метал |
| Позначення типу продукту | Дале 556 |
| Тип продукту | Роликова гільйотина |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 260 ₴







