
Високоефективна клейка стрічка 3M VHB 5962 19 мм x 33 м
Характеристики продукту
- чорний
- (Д x Ш) 33 м x 19 мм
Опис
Клейка стрічка 3M™ VHB™ 5962, чорного кольору, — це надзвичайно гнучка, двостороння, високоефективна стрічка товщиною 1,55 мм, виготовлена з модифікованого акрилового клею. Вона швидко та легко наноситься, забезпечуючи міцну та довговічну стійкість. Вона може замінити заклепки, зварні шви та гвинти. Наносьте цю високоефективну, в'язкопружну стрічку VHB на широкий спектр поверхонь, таких як порошкові покриття.
Характеристика
- Дуже висока адгезія майже до всіх порошкових покриттів
- Високе динамічне поглинання навантаження зменшує вібрацію та удари
- Створює постійну герметичність від води, вологи тощо.
- Дозволяє використовувати тонші, легші та нерівні матеріали
- Дуже висока адаптивність
- Розширені варіанти дизайну
- Швидкі та прості підключення
- Зменшена постобробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Клейка стрічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 33 м |
| Максимальна температура | +149 °С |
| Модель із каталогу виробника | 5962Ф/1933 |
| Розміри | (Д x Ш) 33 м x 19 мм |
| Стан | Нове |
| Специфікація матеріалу | Акрил |
| Тип клею | акрил |
| Тип продукту | Двусторонний скотч |
| Товщина | 1,6 мм |
| Товщина матеріалу | 1,6 мм |
| Ширина вироби | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 010 ₴


