
4434 Elelefantenhaut tesakrepp®

Характеристики продукту
- Захищає суміжні поверхні навіть під час тривалої піскоструминної обробки та шліфування (50 сек./4 бар)
Опис
tesa® 4434 – це спеціальна малярська стрічка з міцною, товстою та стійкою паперовою основою, розроблена для ручного різання. Завдяки надзвичайній стійкості tesa® 4434 в основному використовується як захисний матеріал для шліфування в майстернях та як основа для столів під час висікання у взуттєвій, шкіряній та металообробній промисловості, а також для подальших захисних робіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 10 м |
| Допоміжні матеріали | папір |
| Колір | Жовтий |
| Максимальна температура | +60 °С |
| Модель із каталогу виробника | 4434-20-00 |
| Розміри | (Д x Ш) 10 м x 450 мм |
| Розривна сила | 180 Н/10 мм |
| Серія клейких стрічок | tesakrepp® |
| Тип клею | гума |
| Тип продукту | Малярний скотч |
| Товщина | 0,67 мм |
| Товщина матеріалу | 0,67 мм |
| Характеристики клейкої стрічки | Не залишає слідів після зняття |
| Ширина вироби | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 210 ₴



