
Пристрій для ламінування Fellowes® Specttra DIN A3

Характеристики продукту
- Тип процесу ламінування: гаряче ламінування
- Розміри: 47 x 7,8 x 16,2 см (Ш x В x Г)
- формат А3
- Швидкість ламінування 300 мм/хв
- Рекомендована товщина фольги: 80-125 мкм
- Необхідний час для розігріву: 4 хв
Опис
Пристрій для ламінування ідеально підходить для періодичного використання. Важіль розблокування дозволяє виймати та змінювати орієнтацію вставленої прозорої плівки. Функція автоматичного відключення активується після 30 хвилин бездіяльності та знижує споживання енергії.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ламінувальний пристрій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fellowes |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,93 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 162 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН А3 |
| Максимальна ширина ламінування | 318 мм |
| Максимальна ширина матеріалу, що постачається | 320 мм |
| Позначення типу продукту | Спектрі |
| Розміри | (Ш x В x Г) 470 x 78 x 162 мм |
| Тип доставки | Включно з стартовим набором на 10 ламінацій |
| Тип ламінування | гарячий і холодний |
| Час розігрівання | 4 хв. |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| висота продукту | 78 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 330 ₴



