
Ламінатор

Характеристики продукту
- Тип процесу ламінування: Гаряче/холодне ламінування
- Розміри: 53,2 x 10,5 x 14,6 см (Ш x В x Г)
- формат А3
- Швидкість ламінування 300 мм/хв
- Рекомендована товщина фольги: 80-125 мкм
- Необхідний час розігріву: 1 хв
Опис
Ламінатор Saturn 3i готовий до ламінування всього за 60 секунд завдяки технології InstaHeat™. Він ідеально підходить для регулярного використання в домашньому офісі або невеликому офісі. Датчик виявляє деформовані пакети та зупиняє ламінування, щоб ви могли вийняти та переорієнтувати вставлений пакет. Функція автоматичного вимкнення активується після 30 хвилин бездіяльності, щоб зменшити споживання енергії.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ламінувальний пристрій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 146 мм |
| Застосування до паперового формату | ДИН А3 |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Максимальна ширина матеріалу, що постачається | 320 мм |
| Позначення типу продукту | Сатурн 3i |
| Розміри | (Ш x В x Г) 532 x 105 x 146 мм |
| Тип доставки | Включно з стартовим набором на 10 ламінацій |
| Тип ламінування | гарячий і холодний |
| Тип продукту | Ламінатор |
| Час розігрівання | 1 хв. |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
| висота продукту | 105 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 580 ₴



