
Olympia A 6040 3148 Ламінатор, DIN A2, DIN A3, DIN A3+, DIN A3, вертикальний, DIN A3, горизонтальний, DIN A4, DIN A4+, DIN A4 2/3
27 480 ₴
- В наявності
- Код: 519939
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Ламінатор Olympia 6040, білий

Характеристики продукту
- Захист та покращення документів
- Ламінує фотографії, документи, графіку, посвідчення особи тощо розміром до DIN A2
- Швидкий час нагрівання, приблизно 4–8 хв
- Ламінування без носія
- Ручка для регулювання товщини фольги
- Товщина фольги на вибір: 80/100/125/150/175/250 мкм
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 4 ролики, 2 нагрівальні ролики, 2 ролики
- Світлодіоди транспортування показують робочий стан: Попередній розігрів/Готовий
- для роботи максимальна товщина ламінованого документа:
- Ширина ламінування 0,8 мм: макс.
- Швидкість ламінування 460 мм: 400 мм/хв
- Функція автоматичного реверсу: Автоматичний реверс (для фольги)
- високоякісна система обігріву запобігає утворенню повітряних бульбашок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10,8 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 230 мм |
| Кількість дисків | 4 |
| Максимальна ширина ламінування | 460 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 718 x 145 x 230 мм |
| Стан | Нове |
| Тип ламінування | гарячий |
| Тип продукту | Ламінатор |
| Формат | DIN A2DIN A3DIN A3+DIN A3, вертикальнийDIN A3, горизонтальнийDIN A4DIN A4+DIN A4 2/3 висотиDIN A4, половинна висотаDIN A4, горизонтальнийDIN A4, збільшена ширинаDIN A5DIN A5+DIN A5, вертикальнийDIN A5, горизонтальнийDIN A6DIN A6, вертикальний |
| Час розігрівання | 8 |
| Швидкість ламінування | 400 мм/хв |
| Ширина вироби | 718 мм |
| висота продукту | 145 мм |
| Робоча напруга | Зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 480 ₴




