
Настільний калькулятор Sharp EL-2607 LG 12 ярлів, чорний/червоний Друк універсальний продукт Настільний калькулятор чорний, білий
9 720 ₴
- В наявності
- Код: 519937
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

EL-2607 LG 12-розрядний настільний калькулятор з чорно-червоним друкованим шрифтом

Характеристики продукту
- Великий дисплей
- 12-розрядний дисплей
- механізм швидкого друку
- Особливості: Двоколірний друк червоного та чорного кольорів
- Блок живлення від мережі

Опис
Професійний принтер для пакетного друку з надвеликим 12-розрядним дисплеєм та високошвидкісним механізмом друку. Інтелектуальні спеціальні функції, такі як друк часу та дати,
автоматично оновлюється після першого налаштування. Або
Функція середнього значення (AVG) дозволяє друкувати середнє значення продажів вашого магазину одним натисканням кнопки. Двоколірний друк: червоний та чорний. Міцний пристрій для професіоналів. Живлення від мережі.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
автоматично оновлюється після першого налаштування. Або
Функція середнього значення (AVG) дозволяє друкувати середнє значення продажів вашого магазину одним натисканням кнопки. Двоколірний друк: червоний та чорний. Міцний пристрій для професіоналів. Живлення від мережі.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,39 кг |
| Глибина продукту | 335 мм |
| Джерело живлення | 1 батарейка-таблетка CR2032 |
| Застосунок | універсальний продукт |
| Колір | чорнобілий |
| Розміри | (Ш x В x Г) 222 x 78 x 335 мм |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Тип продукту | Настільний калькулятор |
| Ширина вироби | 222 мм |
| висота продукту | 78 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 720 ₴








