
Шредер HSM Shredstar X6 pro на 7 аркушів. Дрібний різ 2 x 15 мм. P-5 20 л. Також подрібнює скріпки, CD, DVD, скоби, кредитні картк
17 360 ₴
- В наявності
- Код: 519927
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Подрібнювач Shredstar X6 pro, дрібне різання, 2 x 15 мм, 20 л

Характеристики продукту
- Автоматичний реверс через застій паперу.
- Окремий механізм різання компакт-дисків з власним контейнером для чистого різання.
- Тиха робота мінімізує рівень шуму на робочому місці.
- Світлодіодний дисплей відображає робочий стан пристрою: живлення, застрягання паперу, перегрів, кошик для паперу повний.
- Фотоелемент для автоматичного запуску/зупинки.
- Контроль рівня заповнення через віконце.
- Легке спорожнення збірного контейнера завдяки знімному верхньому корпусу.

Опис
Шредер документів HSM shrestar X6pro
Надійний та зручний шредер документів з частинковою різанням та найвищим рівнем безпеки із серії sREstate. Оснащений окремим блоком різання компакт-дисків для використання на місці, автоматичний реверс усуває перевантаження папером та забезпечує безперебійну роботу. Вбудований світловий бар'єр автоматично запускає пристрій та автоматично зупиняється після подрібнення. Тиха робота мінімізує рівень шуму на робочому місці. Світлодіодний дисплей відображає робочий стан пристрою: живлення, застрягання паперу, перегрів та повний кошик для паперу. Окремий блок різання компакт-дисків дозволяє легко знищувати компакт-диски, DVD-диски, кредитні картки та картки клієнтів. Окремий контейнер для відходів дозволяє роздільно відокремлювати подрібнений матеріал та утилізувати його. Верхню кришку можна легко зняти, щоб спорожнити контейнер для збору. Оглядове віконце забезпечує постійний доступ до контейнера для збору.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Надійний та зручний шредер документів з частинковою різанням та найвищим рівнем безпеки із серії sREstate. Оснащений окремим блоком різання компакт-дисків для використання на місці, автоматичний реверс усуває перевантаження папером та забезпечує безперебійну роботу. Вбудований світловий бар'єр автоматично запускає пристрій та автоматично зупиняється після подрібнення. Тиха робота мінімізує рівень шуму на робочому місці. Світлодіодний дисплей відображає робочий стан пристрою: живлення, застрягання паперу, перегрів та повний кошик для паперу. Окремий блок різання компакт-дисків дозволяє легко знищувати компакт-диски, DVD-диски, кредитні картки та картки клієнтів. Окремий контейнер для відходів дозволяє роздільно відокремлювати подрібнений матеріал та утилізувати його. Верхню кришку можна легко зняти, щоб спорожнити контейнер для збору. Оглядове віконце забезпечує постійний доступ до контейнера для збору.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Функція захисту від залишків паперу
- Окремий ріжучий механізм Cd
- З окремим контейнером для стружки
- Автоматичне повернення
- Тиха робота
- Світлодіодний індикатор
- Старт-Стоп Z
- Фотоелемент для контролю рівня заповнення
- Легке спорожнення
Комплект поставки
- Інструкція користувача
- Мережевий кабель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HSM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6,3 кг |
| Він також руйнує | скріпки, CD, DVD, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 245 мм |
| Довжина виробу | 15 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 58 дБ |
| Місткість бака | 20 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 7 аркушів |
| Позначення типу продукту | шредстар X6pro |
| Розмір частинок/смуг | 2 х 15 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 15 x 345 x 445 мм |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 445 мм |
| Робоча напруга | Електроживлення 220 — 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 360 ₴





