
Шредер Leitz IQ Autofeed Small Office 50 P4 на 6 аркушів. Ріже на дрібні шматочки 4 x 28 мм. P-4 20 л. Також подрібнює скріпки, ск
17 360 ₴
- В наявності
- Код: 519924
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автоматичний шредер Leitz IQ Small Office 50, P4, 50 аркушів, тихий (дБА), 10 хв безперервної роботи, 20 л (8035)

Характеристики продукту
- 3 хвилини безперервної роботи – ідеально підходить для використання вдома в офісі
- Світлодіодний індикатор сигналізує про перегрів та перевантаження паперу
- Технологія захисту від заклинювання для безперервного подрібнення
- Легке знищення документів з функцією автоматичного запуску та зупинки
- 15-літровий сміттєвий бак з оглядовим віконцем для контролю рівня заповнення

Опис
Шредер документів Leitz IQ Autofeed для малого офісу (80350000) має високий рівень безпеки (P-4), тиху роботу (58 дБ) та технологію захисту від застрягання. Він автоматично подрібнює до 80 аркушів та має 25-літровий контейнер для сміття. Ідеально підходить для щоденного використання в невеликому офісі.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Шредер документів відповідає вимогам GDPR та використовує листи Leitz на масляній основі (80070000)
Комплект поставки
- Пристрій, інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 11,6 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 407 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБ |
| Місткість бака | 20 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 6 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 28 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 430 x 264 x 407 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,8 м/мин |
| висота продукту | 264 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 360 ₴










