
Шредер Dahle PaperSAFE® 420, 10 аркушів, дрібний різ, 2 x 15 мм, P-5, 25 л. Також подрібнює скоби, кредитні картки, компакт-диски,
29 390 ₴
- В наявності
- Код: 519919
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шредер PaperSAFE® 420, дрібний шредер, 2 x 15 мм, 25 л
Характеристики продукту
- Автоматичний запуск
- Автоматичний запуск/зупинка
- Захист від перегріву
Опис
Шредер документів Dahle PaperSAFE® 420
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Індикатори функцій
- функція безперервної роботи
- автоматична зупинка двигуна
- індикатор перевантаження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahle |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13 кг |
| Він також руйнує | скобикредитні мапиCDDVD |
| Глибина продукту | 273 мм |
| Максимальна ширина різання | 224 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 60 дБ |
| Місткість бака | 25 років |
| Місткість живителя (макс.) | 10 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 2 х 15 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 443 x 545 x 273 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,8 м/мин |
| висота продукту | 545 мм |
| Робоча напруга | 220 - 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 390 ₴

