
Шредер Rexel Momentum X420, 20 аркушів, мікророзрізи, 4 x 40 мм, P-4, 30 л. Також подрібнює скоби, скріпки 519911
48 480 ₴
- В наявності
- Код: 519911
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер REXEL MOMENTUM X420
Характеристики продукту
- 20 сторінок
- Клас безпеки 4
- Технологія застрягання паперу
- Контейнер для сміття 30 л

Опис
Знищуйте все необхідне з легкістю! Шредер Rexel Momentum X420 знищує до 20 сторінок одночасно. Його надзвичайно тривалий час роботи до 4 годин робить його ідеальним для невеликих офісів. Технологія захисту від застрягання паперу. Клас безпеки P4, різ 4 x 40 мм. Тиха робота. Зручне керування сенсорним екраном. Великий сміттєвий контейнер об'ємом 30 л (275 сторінок формату A4).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Тип шредера: Різання частинок
- 4 живці х 40 мм
- шредери на 20 сторінок
- робочий час 4 години
- технологія захисту від застрягання паперу
- рівень безпеки 4
- тиха робота
- керування сенсорним екраном
- 30-літровий бак для відходів
- також руйнує ручки та скріпки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REXEL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 22 кг |
| Він також руйнує | скобискріпки |
| Глибина продукту | 320 мм |
| Довжина виробу | 40 мм |
| Максимальна ширина різання | 230 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 58 дБА |
| Місткість бака | 30 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 20 аркушів |
| Позначення типу продукту | Momentum X420 |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 40 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 40 x 406 x 585 мм |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 585 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 480 ₴










