
Leitz IQ Autofeed Office 300 P4 Шредер 300 аркушів. Нарізання на дрібні шматочки. 4 x 30 мм P-4 60 л Також подрібнює канцелярські
58 220 ₴
- В наявності
- Код: 519906
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автоматичний шредер Leitz IQ Office 300, P4, тихий (55 дБА), 300 аркушів, 60 хв безперервної роботи, 60 л (8015)
Характеристики продукту
- 240 хвилин безперервної роботи – ідеально підходить для використання в офісах відкритого планування
- 4 колеса забезпечують гнучку та комфортну роботу
- Низький рівень шуму (55 дБ) дозволяє працювати з повною концентрацією
- Світлодіодний індикатор сигналізує про перегрів паперу та перевантаження
- Технологія захисту від застрягання для безперервного подрібнення документів
- Легке знищення документів з функцією автоматичного запуску та зупинки
- Висувний 30-літровий сміттєвий бак з оглядовим вікном
- Світлодіодний індикатор показує, коли сміттєвий контейнер повний

Опис
Шредер Leitz IQ Autofead Office (80150000) має високий рівень безпеки (P-4), тиху роботу (58 дБ) та технологію захисту від застрягання. Він автоматично подрібнює до 300 аркушів та має 60-літровий контейнер для сміття. Ідеально підходить для щоденного офісного використання.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Шредер документів відповідає вимогам GDPR та використовує листи Leitz на масляній основі (80070000)
Комплект поставки
- Пристрій, інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 22,0 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 410 мм |
| Максимальна ширина різання | 230 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБ |
| Місткість бака | 60 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 300 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 30 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 465 x 775 x 410 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 2,2 м/мин |
| висота продукту | 775 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 220 ₴











