
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 130M 150 аркушів Мікрорізи 2 x 15 мм P-5 44 л Також подрібнює скріпки, скоби, кредитні картки
43 140 ₴
- В наявності
- Код: 519904
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 130M на 150 аркушів. Micro-cuts 2 x 15 мм P-5 44 l Також подрібнює канцелярські скріпки, скоби

Характеристики продукту
- Мікроріз P-5 (2 x 15 мм)
- Знімний контейнер для сміття об'ємом 44 літри
- Технологія застрягання паперу
- Шредер кредитних карток, скріпки та скріпки
- Просте керування за допомогою сенсорних кнопок
- Низький рівень шуму 55 дБА
- Інфрачервоний датчик для індикації рівня заповнення збірного контейнера

Опис
У оптимальному режимі AutoFeed+ 130M подрібнює до 130 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід, аж до рівня безпеки P5, на дрібні мікрошматки (2 x 15 мм). Цей шредер документів з автоматичною подачею ідеально підходить для невеликих офісів завдяки компактному висувному об'єму 44 літри. Немає потреби подавати папір вручну по одному, і немає потреби видаляти скоби або скріпки в офісі. Він робить всю роботу за вас.
30 хвилин безперервної роботи з охолодженням від вбудованого вентилятора. Енергозберігаючий режим сну активується через 3 хвилини бездіяльності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
30 хвилин безперервної роботи з охолодженням від вбудованого вентилятора. Енергозберігаючий режим сну активується через 3 хвилини бездіяльності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Автоматичний подавач документів місткістю до 130 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід
- ручна подача на 6 аркушів
Комплект поставки
- Шредер Rexel Optimum AutFeed+ 130M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REXEL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 15 |
| Він також руйнує | скріпки, степлер, кредитні картки |
| Глибина продукту | 365 |
| Максимальна ширина різання | 220 |
| Максимальний робочий об'єм | 55 |
| Місткість бака | 44 |
| Місткість живителя (макс.) | 150 |
| Розмір частинок/смуг | 2 х 15 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 430 x 618 x 365 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1.8 |
| висота продукту | 618 |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 140 ₴










