
Шредер Leitz IQ Office Pro P4 на 15 аркушів. Ріже на дрібні шматочки 4 x 40 мм. P-4 30 л. Також подрібнює скоби та скріпки. 519900
49 060 ₴
- В наявності
- Код: 519900
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер для паперу Leitz IQ Office Pro, різання частинок P4, тихий (55 дБА), 4 години безперервної роботи, контейнер 30 л (8006)

Характеристики продукту
- 240 хвилин безперервної роботи – ідеально підходить для використання в офісах відкритого планування
- Чотири колеса забезпечують гнучку та комфортну роботу.
- Тиха робота (55 дБ) дозволяє зосередитися на роботі
- Світлодіодний індикатор сигналізує про перегрів паперу та перевантаження
- Технологія захисту від застрягання для безперервного подрібнення документів
- Легке знищення документів завдяки функції автоматичного запуску/зупинки
- Висувний 30-літровий сміттєвий бак з оглядовим вікном
- Світлодіодний індикатор показує, коли контейнер для відходів повний.

Опис
Шредер Leitz IQ Office Pro (80060000) має високий рівень безпеки (P-4), тиху роботу (58 дБ) та технологію захисту від застрягання. Він подрібнює до 20 аркушів одночасно та має місткість контейнера 30 літрів. Ідеально підходить для щоденного офісного використання.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Шредер документів відповідає вимогам GDPR та використовує листи Leitz на масляній основі (80070000)
Комплект поставки
- Пристрій, інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 22,0 кг |
| Він також руйнує | скобискріпки |
| Глибина продукту | 320 мм |
| Максимальна ширина різання | 240 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБ |
| Місткість бака | 30 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 15 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 40 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 406 x 589 x 320 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,8 м/мин |
| висота продукту | 589 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 060 ₴









