
Шредер HSM Aktenvernichter HSM shredstar Autofead X200 - 4 x 12 мм, 10 аркушів, 4 x 12 мм, P-4, 30 л. Також подрібнює кредитні кар
38 930 ₴
- В наявності
- Код: 519899
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Подрібнювач Aktenvernichter HSM shredstar Autofeed X200 - 4 x 12 мм 4 x 12 мм 30 л

Характеристики продукту
- Заощадьте час завдяки автоматичній подачі паперу
- Тиха операція
- Автоматичний режим очікування економить енергію та кошти
- Світлодіодний індикатор
- Індикатор повноти контейнера
- Оглядове вікно для контролю рівня
- Безпроблемне спорожнення
- Врізні ручки для зручного транспортування
- Легке переміщення завдяки колесам, безпечне положення завдяки стоянковому гальму

Опис
Повністю автоматичний шредер документів подрібнює до 200 аркушів з рівнем безпеки P-4 (4 x 12 мм).
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Функція захисту від застрягання паперу
- Подрібнює стопки паперу, скріплені степлером аркуші паперу та картки клієнтів
- Автоматична система старт-стоп зі світловим бар'єром
Комплект поставки
- 1x Шредер документів HSM shredstar Autofeed X200 - 4 x 12 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HSM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 15.1 |
| Він також руйнує | кредитні картки, скріпки |
| Глибина продукту | 405 |
| Максимальний робочий об'єм | 58 |
| Місткість бака | 30 |
| Місткість живителя (макс.) | 10 |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 12 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 350 x 563 x 405 мм |
| Рівень безпеки | П-4 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 2.52 |
| висота продукту | 563 |
| Робоча напруга | 220 - 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 930 ₴





