
Шредер Leitz IQ Autofeed Small Office 100 P4 на 100 аркушів. Ріже на дрібні шматочки 4 x 30 мм. P-4 34 л. Також подрібнює скріпки,
28 240 ₴
- В наявності
- Код: 519897
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер IQ Autofeed Small Office 100 P4, дрібний різ, 4 x 30 мм, 34 л
Характеристики продукту
- Автоматична подача до 100 аркушів A4, ручна подача паперу до 8 аркушів (80 г/м²)
- Дуже тиха робота - для тихої робочої обстановки (за умови регулярного використання змащувальних листів)
- Технологія безперервного подрібнення автоматично зупиняє та переробляє папір, коли його подається занадто багато
- Клас безпеки DIN P4, нарізаний на частинки (4 x 30 мм)
- Сенсорне керування: просте та інтуїтивно зрозуміле керування
- Шредер для кредитних карток, скоб та скріпок

Опис
Повністю автоматичний шредер документів від Leitz має унікальну функцію, яка забезпечує чисте спорожнення контейнера для відходів. Він настільки інтелектуальний, що працює повністю самостійно. Просто вставте стопку паперу (включаючи скоби та скріпки), закрийте кришку та займайтеся своїми справами. Ідеально підходить для невеликих офісів. Безпечний та надійний завдяки тихому, довговічному (20-хвилинному) шредеру. Автоматично подрібнює 100 аркушів формату A4 з рівнем безпеки P4, з дрібними частинками (4 x 28 мм), в один великий контейнер об'ємом 34 літри. Просте, інтуїтивно зрозуміле керування завдяки сенсорному керуванню.
Унікальна функція чистого спорожнення контейнера для відходів (зрізання хвиль після кожного подрібнення коротким рухом назад) запобігає падінню за контейнер під час видалення паперових корків.
20 хвилин безперервної роботи, що дозволяє обробити максимальну кількість аркушів паперу за один прохід. Енергозберігаючий ECO-режим активується через 3 хвилини невикористання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Унікальна функція чистого спорожнення контейнера для відходів (зрізання хвиль після кожного подрібнення коротким рухом назад) запобігає падінню за контейнер під час видалення паперових корків.
20 хвилин безперервної роботи, що дозволяє обробити максимальну кількість аркушів паперу за один прохід. Енергозберігаючий ECO-режим активується через 3 хвилини невикористання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Інфрачервоний датчик індикатора заповнення контейнера: коли контейнер заповнений на 80%, починає миготіти світловий сигнал, щоб користувач знав, коли його потрібно швидко спорожнити. Просторі висувні контейнери для сміття об'ємом 34 літри дозволяють подрібнити весь вміст відділення для паперу за один прохід.
- 365 (Ш) x 530 (В) x 430 (Т) мм
Комплект поставки
- Шредер документів Leitz IQ Autofeed Small Office 100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14,2 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 365 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБА |
| Місткість бака | 34 л |
| Місткість живителя (макс.) | 100 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 28 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 434 x 529 x 365 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,8 м/мин |
| висота продукту | 529 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 240 ₴











