
Шредер Peach PS500-40 Дрібний різ 5 x 16 мм 21 л Місткість подачі (макс.): 10 аркушів Також подрібнює скоби 519894
9 910 ₴
- В наявності
- Код: 519894
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Подрібнювач PS500-40 Дрібний різок 5 x 16 мм 21 л

Характеристики продукту
- Різання на частинки розміром 5 x 16 мм
- Функції перемотування назад та автозапуску
- Захист від перегріву
- Також обробляє скріплені степлером документи
- Сміттєвий контейнер об'ємом 21 л, до 250 аркушів формату А4
Опис
Захистіть свої дані та подрібніть документи, перш ніж викидати їх у сміттєвий контейнер.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 5 |
| Він також руйнує | скоби |
| Глибина продукту | 190 |
| Колір | Сріблястий чорний |
| Максимальна ширина різання | 245 |
| Максимальний робочий об'єм | 68 |
| Місткість бака | 21 |
| Місткість живителя (макс.) | 10 |
| Розмір частинок/смуг | 5 х 16 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 360 x 365 x 190 мм |
| Рівень безпеки | П-4 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Тип різання | Нарізаємо на дрібні шматочки. |
| висота продукту | 365 |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 910 ₴


