
Машина для підкладки картону ProfiPack C400

Характеристики продукту
- Високоякісні матеріали та якість «Зроблено в Німеччині» для безпеки та довговічності.
- Ріжучі вали виготовлені із загартованої сталі.
- Потужний привід забезпечує тривалу експлуатацію.
- Регульований об'єм оббивки упаковки.
- Плавне регулювання робочої ширини за допомогою шкали для оббитого матеріалу.
- Інтуїтивно зрозуміле керування зі світлодіодним дисплеєм на клавіатурі з міцної фольги.

Опис
Полірувальна машина HSM ProfiPack C400
Ця полірувальна машина для упаковки обробляє картон для використання в якості оббивних килимків або наповнювача. Це компактний, мобільний та гнучкий стіл. Високоякісні матеріали та перевірена якість «Зроблено в Німеччині» забезпечують безпеку та довговічність. Індукційно загартовані ріжучі ролики стійкі до скоб та гарантують тривалий термін служби. Безступінчасте регулювання робочої ширини за допомогою шкали дозволяє точно регулювати оббивний матеріал. Об'єм заповнення можна регулювати за потреби. Потужний привід забезпечує надійну роботу при постійному навантаженні. Інтуїтивно зрозуміла панель керування зі світлодіодним дисплеєм на міцній мембранній клавіатурі показує робочий стан машини. Вбудована функція турбо збільшує навантаження матеріалу, забезпечуючи більшу потужність за короткий час. Бічні ручки дозволяють піднімати та легко транспортувати машину. Міцні ніжки забезпечують нековзну стійку для полірувальної машини для упаковки.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ця полірувальна машина для упаковки обробляє картон для використання в якості оббивних килимків або наповнювача. Це компактний, мобільний та гнучкий стіл. Високоякісні матеріали та перевірена якість «Зроблено в Німеччині» забезпечують безпеку та довговічність. Індукційно загартовані ріжучі ролики стійкі до скоб та гарантують тривалий термін служби. Безступінчасте регулювання робочої ширини за допомогою шкали дозволяє точно регулювати оббивний матеріал. Об'єм заповнення можна регулювати за потреби. Потужний привід забезпечує надійну роботу при постійному навантаженні. Інтуїтивно зрозуміла панель керування зі світлодіодним дисплеєм на міцній мембранній клавіатурі показує робочий стан машини. Вбудована функція турбо збільшує навантаження матеріалу, забезпечуючи більшу потужність за короткий час. Бічні ручки дозволяють піднімати та легко транспортувати машину. Міцні ніжки забезпечують нековзну стійку для полірувальної машини для упаковки.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Висока якість «Зроблено в Німеччині»
- Зносостійкі вали з твердої сталі
- Про змінну
- Об'єми оббивки
- Регульована робоча ширина, яка вказується
- Інтуїтивно зрозуміла панель керування
- Вбудована функція турбо-буст
- Ручки для мобільного використання
- Для нековзних ручок машин
Комплект поставки
- Інструкція користувача
- Мережевий кабель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HSM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 46,65 кг |
| Глибина продукту | 395 мм |
| Колір | статично-сірий |
| Максимальний робочий об'єм | 70 дБ |
| Розміри | (Ш x В x Г) 610 x 375 x 395 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач картону |
| Швидкість знищення документів | 0,81 м/хв |
| Ширина вироби | 610 мм |
| висота продукту | 375 мм |
| Робоча напруга | Електроживлення 220 — 240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 250 ₴











