
Шредер HSM SECURIO C16 14 аркушів Смужка різана 3,9 мм P-2 25 л Також подрібнює скріпки, скоби, кредитні картки 519890
17 170 ₴
- В наявності
- Код: 519890
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер SECURIO C16, різання смугами 3,9 мм, 25 л
Характеристики продукту
- Компактний, тихий та надійний
- Ідеально підходить для домашнього офісу
- Високоякісні сталеві ріжучі вали – чутливі до скоб та скріпок

Опис
Шредер документів HSM SECURIO C16
Маленький, елегантний та безпечний. Оптимальний шредер для використання вдома або в невеликому офісі. Ріжучі ролики із загартованої сталі та чутливі до тиску елементи безпеки.
Якість «Зроблено в Німеччині»
Високоякісні матеріали та перевірена якість «Зроблено в Німеччині» гарантують безпеку та довговічність.
Міцні сталеві ріжучі вали
Ріжучі вали із загартованої сталі стійкі до скоб та скріпок і гарантують тривалий термін служби.
Функція застрягання паперу
Подавач паперу із захистом від перевантаження зменшує запас паперу та забезпечує високу ефективність.
Енергоефективність - нульове споживання енергії в режимі очікування
У режимі очікування шредер не споживає енергії.
Тиха операція
Тиха робота мінімізує рівень шуму на робочому місці.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Маленький, елегантний та безпечний. Оптимальний шредер для використання вдома або в невеликому офісі. Ріжучі ролики із загартованої сталі та чутливі до тиску елементи безпеки.
Якість «Зроблено в Німеччині»
Високоякісні матеріали та перевірена якість «Зроблено в Німеччині» гарантують безпеку та довговічність.
Міцні сталеві ріжучі вали
Ріжучі вали із загартованої сталі стійкі до скоб та скріпок і гарантують тривалий термін служби.
Функція застрягання паперу
Подавач паперу із захистом від перевантаження зменшує запас паперу та забезпечує високу ефективність.
Енергоефективність - нульове споживання енергії в режимі очікування
У режимі очікування шредер не споживає енергії.
Тиха операція
Тиха робота мінімізує рівень шуму на робочому місці.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Автоматичний старт-стоп
- високоякісні матеріали та якість для безпеки та довговічності
- Нульове споживання струму в режимі очікування
- безшумний режим роботи мінімізує рівень шуму на робочому місці
- автоматична подача паперу із захистом від перевантаження зменшує подачу паперу
- пристрій автоматично вимикається при натисканні запобіжного елемента
- індикатор рівня заповнення бака
- легке спорожнення збірного резервуара Знімна верхня частина корпусу
- повторне виділення пилу перевірено незалежним інститутом: використання безпосередньо на робочому місці безпечне
- кнопка «Назад»
- Шредер документів чудово відрізняється своєю довговічністю
Комплект поставки
- Шредери для документів
- Танк
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HSM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 4 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 258 мм |
| Довжина виробу | 258 мм |
| Максимальна ширина різання | 225 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБ |
| Місткість бака | 25 років |
| Місткість живителя (макс.) | 14 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 3,9 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 258 x 366 x 455 мм |
| Сертифікат стійкого розвитку | Blue Angel DE-UZ 174 |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 455 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 170 ₴








