
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 225M 225 аркушів Мікрорізи 2 x 15 мм P-5 60 л Також подрібнює скріпки, скоби, кредитні картки
55 930 ₴
- В наявності
- Код: 519889
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер документів Rexel Optimum AutoFeed+225M

Характеристики продукту
- Рівень безпеки P5: Мікророзріз (2 x 15 мм)
- Місткість: до 225 аркушів паперу формату A4 автоматично, 8 аркушів вручну.
- Час роботи: 30 хвилин безперервної роботи
- Технологія захисту від застрягання паперу
- Контейнер для сміття: 60 літрів
- Тиха операція
- Інтуїтивно зрозумілі сенсорні кнопки керування

Опис
Шредер Optimum AutoFeed+ 225M автоматично подрібнює до 225 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід, розрізаючи їх на крихітні шматочки розміром 2 x 15 мм із рівнем безпеки P5. Цей сучасний шредер з автоматичною подачею ідеально підходить для офісного використання завдяки великому висувному контейнеру об’ємом 60 літрів. Немає потреби вручну вставляти окремі аркуші паперу або видаляти скоби чи скріпки. Він виконує всю роботу за вас.
30 хвилин безперервної роботи з вбудованим вентилятором охолодження. Енергозберігаючий режим сну активується через 3 хвилини бездіяльності.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
30 хвилин безперервної роботи з вбудованим вентилятором охолодження. Енергозберігаючий режим сну активується через 3 хвилини бездіяльності.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Автоматичний подавач документів місткістю до 225 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід
- ручна подача на 8 аркушів
Комплект поставки
- Шредер Rexel та інструкція з експлуатації
Коментарі
Листя олії Rexel (2101948) та відповідність GDPR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REXEL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 22 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 415 мм |
| Максимальна ширина різання | 230 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБА |
| Місткість бака | 60 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 225 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 2 х 15 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 465 x 806 x 415 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 2,2 м/мин |
| висота продукту | 806 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 930 ₴










