
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 90X на 90 аркушів, мікророзрізи 4 x 28 мм, P-4 34L. Також подрібнює скріпки, скоби, кредитні картки
24 610 ₴
- В наявності
- Код: 519888
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+90X

Характеристики продукту
- Рівень безпеки P4: різання на частинки (4 x 28 мм)
- Місткість: до 90 аркушів паперу формату A4 автоматично, 8 аркушів вручну
- Час роботи: 20 хвилин безперервної роботи
- Технологія захисту від застрягання паперу
- Контейнер для сміття: 34 літри
- Тиха операція
- Інтуїтивно зрозумілі сенсорні кнопки керування

Опис
Шредер Optimum AutoFeed+ 90X автоматично подрібнює до 90 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід, подрібнюючи дрібні частинки (4 x 28 мм) до рівня безпеки P4. Шредер AutoFeed ідеально підходить для невеликих офісів завдяки компактному 34-літровому контейнеру для сміття. Більше не потрібно подавати папір вручну по одному або видаляти скоби та скріпки. Він робить всю роботу за вас.
20 хвилин безперервної роботи з вбудованим вентилятором охолодження. Енергозберігаючий режим сну активується через 3 хвилини бездіяльності.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
20 хвилин безперервної роботи з вбудованим вентилятором охолодження. Енергозберігаючий режим сну активується через 3 хвилини бездіяльності.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Автоматичний подавач документів місткістю до 90 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід
- ручна подача на 8 аркушів
Комплект поставки
- Шредер Rexel та інструкція з експлуатації
Коментарі
Листи Rexel Oil Sheets (2101948) та підтримка відповідності GDPR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REXEL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 365 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБА |
| Місткість бака | 34 л |
| Місткість живителя (макс.) | 90 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 28 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 430 x 530 x 365 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,8 м/мин |
| висота продукту | 530 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 610 ₴










