
Шредер HSM shredstar X8 на 8 аркушів. Дрібний різ 4,5 x 30 мм. P-4 18 л. Також подрібнює скріпки, CD, DVD, скоби, кредитні картки.
10 500 ₴
- В наявності
- Код: 519887
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шредер Shredstar X8, мала ємність різання 4,5 x 30 мм, 18 л

Характеристики продукту
- Автоматичне реверсування через застій паперу
- Окремий механізм різання компакт-дисків з власним контейнером для чистого різання
- Тиха робота мінімізує рівень шуму на робочому місці
- Світлодіодний дисплей відображає робочий стан пристрою: живлення, застрягання паперу, перегрів
- Фотоелемент для автоматичного запуску/зупинки.
- Індикатор рівня заповнення через віконце в контейнері
- Легке спорожнення контейнера для збору завдяки знімній верхній частині корпусу

Опис
Ефективний та безпечний. Переконливе співвідношення ціни та якості. Надійний шредер для паперу.
з функцією захисту від заклинювання та окремим механізмом різання компакт-дисків для використання на робочому місці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
з функцією захисту від заклинювання та окремим механізмом різання компакт-дисків для використання на робочому місці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HSM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5 кг |
| Він також руйнує | скріпки, CD, DVD, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 245 мм |
| Довжина виробу | 30 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 58 дБ |
| Місткість бака | 18 л |
| Місткість живителя (макс.) | 8 аркушів |
| Позначення типу продукту | шредстар X8 |
| Розмір частинок/смуг | 4,5 х 30 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 30 x 345 x 385 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| висота продукту | 385 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴







