
Шредер HSM SECURIO C18 7 аркушів Дрібний різ 1,9 x 15 мм P-5 25 л Також подрібнює скоби, скріпки, кредитні картки 519886
33 590 ₴
- В наявності
- Код: 519886
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шредер SECURIO C18 Дрібний різ 1,9 x 15 мм 25 л

Характеристики продукту
- Комфортний, тихий та надійний
- Ідеально підходить для офісу або домашнього офісу
- Знімний контейнер для стружки
- Високоякісні сталеві ріжучі вали – чутливі до скоб та скріпок

Опис
Компактний,
Функціональний та зручний шредер документів HSM SECURIO C18 оснащений ріжучими роликами із загартованої сталі та чутливими до тиску засобами безпеки. Тихий шредер документів зі знімним контейнером – ідеально підходить для вимогливих користувачів у приватних або невеликих офісах.
Якість «Зроблено в Німеччині»
Високоякісні матеріали та перевірена якість «Зроблено в Німеччині» гарантують безпеку та довговічність.
Міцні сталеві ріжучі вали
виготовлені із загартованої сталі, вони стійкі до скоб та скріпок і гарантують тривалий термін служби.
Профілактична функція
Захист від застрягання паперу із захистом від перевантаження зменшує застрягання паперу та забезпечує високу ефективність подачі паперу.
Енергозбереження в режимі очікування
Завдяки EcoSmart, надзвичайно низьке споживання енергії – 0,1 Вт у режимі очікування – завдяки інтелектуальній концепції керування EcoSmart.
«Блакитний ангел» сертифікований
подрібнювач-шредер, завдяки якому він має тривалий термін служби, низьке енергоспоживання та використання екологічно чистих матеріалів.
Тиха операція
Тихий режим мінімізує рівень шуму на робочому місці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Функціональний та зручний шредер документів HSM SECURIO C18 оснащений ріжучими роликами із загартованої сталі та чутливими до тиску засобами безпеки. Тихий шредер документів зі знімним контейнером – ідеально підходить для вимогливих користувачів у приватних або невеликих офісах.
Якість «Зроблено в Німеччині»
Високоякісні матеріали та перевірена якість «Зроблено в Німеччині» гарантують безпеку та довговічність.
Міцні сталеві ріжучі вали
виготовлені із загартованої сталі, вони стійкі до скоб та скріпок і гарантують тривалий термін служби.
Профілактична функція
Захист від застрягання паперу із захистом від перевантаження зменшує застрягання паперу та забезпечує високу ефективність подачі паперу.
Енергозбереження в режимі очікування
Завдяки EcoSmart, надзвичайно низьке споживання енергії – 0,1 Вт у режимі очікування – завдяки інтелектуальній концепції керування EcoSmart.
«Блакитний ангел» сертифікований
подрібнювач-шредер, завдяки якому він має тривалий термін служби, низьке енергоспоживання та використання екологічно чистих матеріалів.
Тиха операція
Тихий режим мінімізує рівень шуму на робочому місці.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HSM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9,8 кг |
| Він також руйнує | скоби, скріпки, кредитні картки |
| Глибина продукту | 280 мм |
| Довжина виробу | 280 мм |
| Максимальна ширина різання | 230 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 57 дБ |
| Місткість бака | 25 років |
| Місткість живителя (макс.) | 7 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 1,9 х 15 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 280 x 365 x 542 мм |
| Сертифікат стійкого розвитку | Blue Angel DE-UZ 174 |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 542 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 590 ₴







