
Шредер HSM shredstar X10 на 10 аркушів. Дрібний різ 4,5 x 30 мм. P-4 20 л. Також подрібнює CD, DVD, скоби, скріпки, кредитні картк
10 690 ₴
- В наявності
- Код: 519884
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шредер Shredstar X10, дрібне різання, 4,5 x 30 мм, 20 л

Характеристики продукту
- Професійний захист даних на робочому місці
- Компакт-диски, DVD-диски, а також кредитні та клієнтські картки можна легко знищити, помістивши їх в окремий контейнер для сміття.
- Високий рівень безпеки P-4 завдяки стружкорізу, залишаючи лише 4,5 x 30 мм залишку різання
- Автоматична система старт-стоп
- Оглядове вікно для контролю рівня

Опис
Шредер документів HSM shhrestar X10
Професійний захист даних на робочому місці. Цей зручний домашній шредер документів із різанням частинок та окремим блоком різання компакт-дисків надійно знищує файли та компакт-диски/DVD-диски.
Світлодіодний дисплей
відображає робочий стан пристрою: живлення, застрягання паперу, перегрів, кошик для паперу повний.
Пристрій автоматично активує вбудований фотоелектричний датчик і автоматично зупиняється після подрібнення.
Тиха операція
Тихий режим мінімізує рівень шуму на робочому місці.
Окремий механізм різання компакт-дисків
дозволяє легко подрібнювати компакт-диски, DVD-диски, кредитні картки та картки клієнтів. Окремий контейнер для подрібненого матеріалу дозволяє розділити його для чистої одноразової утилізації.
Функція застрягання паперу
Функція автоматичного повернення дозволяє автоматично вичерпати папір та забезпечує безперебійну роботу.
Легке спорожнення
Щоб спорожнити збірний контейнер, верхню частину корпусу можна легко зняти.
Вікно контролю рівня заповнення
Рівень наповнення збірного контейнера завжди видно через оглядове віконце.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Професійний захист даних на робочому місці. Цей зручний домашній шредер документів із різанням частинок та окремим блоком різання компакт-дисків надійно знищує файли та компакт-диски/DVD-диски.
Світлодіодний дисплей
відображає робочий стан пристрою: живлення, застрягання паперу, перегрів, кошик для паперу повний.
Пристрій автоматично активує вбудований фотоелектричний датчик і автоматично зупиняється після подрібнення.
Тиха операція
Тихий режим мінімізує рівень шуму на робочому місці.
Окремий механізм різання компакт-дисків
дозволяє легко подрібнювати компакт-диски, DVD-диски, кредитні картки та картки клієнтів. Окремий контейнер для подрібненого матеріалу дозволяє розділити його для чистої одноразової утилізації.
Функція застрягання паперу
Функція автоматичного повернення дозволяє автоматично вичерпати папір та забезпечує безперебійну роботу.
Легке спорожнення
Щоб спорожнити збірний контейнер, верхню частину корпусу можна легко зняти.
Вікно контролю рівня заповнення
Рівень наповнення збірного контейнера завжди видно через оглядове віконце.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HSM |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6,2 кг |
| Він також руйнує | CD, DVD, скоби, скріпки, кредитні картки |
| Глибина продукту | 245 мм |
| Довжина виробу | 30 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 58 дБ |
| Місткість бака | 20 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 10 аркушів |
| Позначення типу продукту | шредстар X10 |
| Розмір частинок/смуг | 4,5 х 30 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 30 x 345 x 445 мм |
| Стан | Нове |
| висота продукту | 445 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 690 ₴







