
Шредер Leitz IQ Office S P4 на 12 аркушів. Ріже на дрібні шматочки 4 x 28 мм. P-4 23 л. Також подрібнює скріпки та скоби. 519875
12 770 ₴
- В наявності
- Код: 519875
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Leitz IQ Office S

Характеристики продукту
- Різання частинок 4x28 мм
- Максимальна кількість аркушів: 12

Опис
Стильний, надзвичайно тихий шредер документів від Leitz. Його компактний розмір робить його ідеальним для використання вдома та в офісі. Додайте стилю вашому робочому простору за допомогою цього надзвичайно тихого та довговічного шредера, який не застрягає. Подрібніть 12 аркушів формату A4 у великий 23-літровий контейнер із зручним сенсорним керуванням. Рівень безпеки P4 з вирізом для частинок забезпечує підвищену безпеку під час подрібнення документів. Шредер відповідає вимогам GDPR!
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Працює дуже тихо – також підходить для тихих робочих середовищ (за умови регулярного використання з олійним листям Leitz 8007)
- Подрібнює до 12 сторінок формату A4 одночасно — ідеально підходить для періодичного використання вдома або в офісі, подрібнення забезпечує відповідність GDPR!
- Завдяки технології захисту від застрягання паперу, якщо одночасно завантажено забагато сторінок, пристрій зупиняється та автоматично викидає папір.
- Його можна використовувати безперервно протягом 8 хвилин – ідеально підходить для періодичного використання. Світлодіодний індикатор засвічується, коли пристрій потрібно охолонути.
- Швидкість подрібнювача 1,8 метра за хвилину
- Сенсорне керування – просте та інтуїтивно зрозуміле керування
- Легко спорожняти – 23-літровий контейнер для сміття вміщує до 225 сторінок формату A4
- Також знищує скріпки та скоби
Комплект поставки
- Leitz IQ Office S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6.5 |
| Він також руйнує | скріпки, скоби |
| Глибина продукту | 238 |
| Максимальна ширина різання | 220 |
| Максимальний робочий об'єм | 55 |
| Місткість бака | 23 |
| Місткість живителя (макс.) | 12 |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 28 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 356 x 423 x 238 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1.8 |
| висота продукту | 423 |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 770 ₴






