
Шредер для невеликих офісів Leitz IQ OptiMax, 8 аркушів, мікроріз, дрібний різ, P-5, 22 л 519869
25 760 ₴
- В наявності
- Код: 519869
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Шредер документів Leitz IQ OptiMax — це інноваційне та елегантне рішення для знищення документів, яке гарантує виняткову безпеку документів та душевний спокій.
Цей безпечний шредер документів DIN P5 без зусиль подрібнює до 8 аркушів паперу формату А4 одночасно на мікрошматочки.
IQ OptiMax оснащений першою та єдиною у світі технологією обертового контейнера, яка ефективно збільшує місткість контейнера на +33%*. Обертовий контейнер забезпечує рівномірний та стабільний розподіл паперу та запобігає накопиченню паперових обрізків в одному місці.
Завдяки інноваційній технології обертання, немає потреби виймати контейнер і струшувати його.
Індикатор рівня заповнення загоряється лише тоді, коли контейнер справді повний і досяг 100% своєї місткості.
Великий 22-літровий контейнер вміщує до 350 аркушів формату A4 та підсвічується синім світлом під час використання.
Інтуїтивно зрозумілий обертовий світлодіодний дисплей відображає червоні попереджувальні індикатори для різних ситуацій, таких як «бак повний» та «дверцята відкриті».
Leitz IQ OptiMax універсальний завдяки надзвичайно тихій роботі, тонкому дизайну та вражаючій довговічності.
Час безперервної роботи: 20 хвилин. Колір: білий.
*Leitz IQ OptiMax протестовано з технологією обертового контейнера для сміття та без неї.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Цей безпечний шредер документів DIN P5 без зусиль подрібнює до 8 аркушів паперу формату А4 одночасно на мікрошматочки.
IQ OptiMax оснащений першою та єдиною у світі технологією обертового контейнера, яка ефективно збільшує місткість контейнера на +33%*. Обертовий контейнер забезпечує рівномірний та стабільний розподіл паперу та запобігає накопиченню паперових обрізків в одному місці.
Завдяки інноваційній технології обертання, немає потреби виймати контейнер і струшувати його.
Індикатор рівня заповнення загоряється лише тоді, коли контейнер справді повний і досяг 100% своєї місткості.
Великий 22-літровий контейнер вміщує до 350 аркушів формату A4 та підсвічується синім світлом під час використання.
Інтуїтивно зрозумілий обертовий світлодіодний дисплей відображає червоні попереджувальні індикатори для різних ситуацій, таких як «бак повний» та «дверцята відкриті».
Leitz IQ OptiMax універсальний завдяки надзвичайно тихій роботі, тонкому дизайну та вражаючій довговічності.
Час безперервної роботи: 20 хвилин. Колір: білий.
*Leitz IQ OptiMax протестовано з технологією обертового контейнера для сміття та без неї.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 392 мм |
| Місткість бака | 22 л |
| Місткість живителя (макс.) | 8 аркушів |
| Розміри | (Ш x В x Г) 384 x 630 x 392 мм |
| Рівень безпеки | П-5 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Тип різання | Мікрорізка Розрізання на дрібні шматочки. |
| Ширина вироби | 384 мм |
| висота продукту | 630 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 760 ₴







