
Шредер Leitz IQ Office 150 з автоматичною подачею P5, 150 аркушів, мікророзрізи 2 x 15 мм, P-5, 44 л, також подрібнює скріпки, ско
44 470 ₴
- В наявності
- Код: 519863
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автоматичний шредер Leitz IQ Office 150, P5, 150 аркушів, тихий (55 дБА), 30 хв безперервної роботи, контейнер 44 л (8014)
Характеристики продукту
- Повністю автоматичне подрібнення до 300 аркушів
- 60 хвилин безперервної роботи – ідеально підходить для офісного використання
- 4 колеса забезпечують гнучку та комфортну роботу
- Низький рівень шуму під час роботи (58 дБ) для зосередженої роботи
- Світлодіодний індикатор сигналізує про перегрів та перевантаження паперу
- Технологія захисту від заклинювання для безперервного подрібнення
- Легке знищення документів з функцією автоматичного запуску та зупинки
- Висувний сміттєвий бак об'ємом 60 літрів з оглядовим вікном
- Світлодіодний індикатор показує, коли сміттєвий контейнер повний

Опис
Шредер документів Leitz IQ Autofeed Office (80140000) має високий рівень безпеки (P-5), тиху роботу (58 дБ) та технологію захисту від застрягання. Він автоматично подрібнює до 150 аркушів та має 44-літровий контейнер для сміття. Ідеально підходить для щоденного офісного використання.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Шредер документів відповідає вимогам GDPR та використовує листи Leitz на масляній основі (80070000)
Комплект поставки
- Пристрій, інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 15,44 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 365 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБ |
| Місткість бака | 44 л |
| Місткість живителя (макс.) | 150 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 2 х 15 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 434 x 617 x 365 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,8 м/мин |
| висота продукту | 617 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 470 ₴











