
Шредер Leitz IQ для домашнього офісу P4 на 5 аркушів. Ріже на дрібні шматочки 4 x 40 мм. P-4 23 л. Також подрібнює скоби та скріпк
31 680 ₴
- В наявності
- Код: 519861
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер IQ Home Office P4, дрібний шредер, 4 x 40 мм, 23 л
Характеристики продукту
- Працює тихо - також можна використовувати в тихому робочому середовищі
- Шредер для одночасної обробки до 15 сторінок формату А4 — ідеально підходить для використання в невеликих офісах
- Технологія застрягання паперу: якщо одночасно подається забагато сторінок, пристрій зупиняється та автоматично повертається до режиму застрягання паперу.
- Можливість використання 2 годин у режимі безперервної роботи - ідеально підходить для будь-якого офісу
- Швидкість подрібнення 1,8 метра за хвилину
- Сенсорне керування: легке та інтуїтивно зрозуміле у використанні
- Легко спорожнити. Контейнер об’ємом 23 літри вміщує до 225 сторінок формату A4 DIN
- Скріпки та скоби
Опис
Високоякісний знищувач документів стильний, компактний і тихий, що робить Ideal ідеальним для використання в невеликих офісах. Пристрій може безперервно працювати протягом 2 годин і простий у використанні завдяки функції Touch Control і технології запобігання зминання паперу. Рівень безпеки P4 забезпечує високий рівень безпеки, також для конфіденційних даних. 15 сторінок формату А4 можна пофарбувати один раз; місткий контейнер має об'єм 23 л.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12,5 кг |
| Він також руйнує | скобискріпки |
| Глибина продукту | 279 мм |
| Максимальна ширина різання | 223 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБ |
| Місткість бака | 23 л |
| Місткість живителя (макс.) | 5 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 40 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 370 x 465 x 279 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,8 м/мин |
| висота продукту | 465 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 680 ₴











