
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 50X, 50 аркушів, мікророзрізи 4 x 28 мм, P-4 20L, також подрібнює скріпки, скоби, кредитні картки
16 210 ₴
- В наявності
- Код: 519860
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+50X

Характеристики продукту
- Рівень безпеки P4: різання на частинки (4 x 28 мм)
- Місткість: до 50 аркушів паперу формату A4 автоматично, 6 аркушів вручну
- Час роботи: 10 хвилин безперервної роботи
- Технологія захисту від застрягання паперу
- Контейнер для сміття: 20 літрів
- Тиха операція
- Інтуїтивно зрозумілі сенсорні кнопки керування

Опис
Шредер Optimum AutoFeed+ 50X автоматично подрібнює до 50 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід, подрібнюючи дрібні частинки (4 x 28 мм) до рівня безпеки P4. Шредер AutoFeed ідеально підходить для використання вдома або в офісі завдяки компактному 20-літровому контейнеру для сміття. Більше не потрібно подавати папір вручну по одному або видаляти скоби та скріпки. Він робить всю роботу за вас.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Автоматичний подавач документів місткістю до 50 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід
- ручна подача на 6 аркушів
- 10 хвилин безперервної роботи з охолодженням завдяки вбудованому вентилятору
Комплект поставки
- Шредер Rexel та інструкція з експлуатації
Коментарі
Листи Rexel Oil Sheets (2101948) та підтримка відповідності GDPR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REXEL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 363 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБА |
| Місткість бака | 20 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 50 листов |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 28 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 430 x 405 x 363 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,7 м/мин |
| висота продукту | 405 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 210 ₴










