
Шредер Rexel Optimum AutoFeed 45X на 45 аркушів, мікророзрізи 4 x 28 мм, P-4 20L. Також подрібнює скріпки, скоби, кредитні картки.
16 590 ₴
- В наявності
- Код: 519859
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подрібнювач Optimum AutoFeed 45X з мікрорізами 4 x 28 мм 20 л
Характеристики продукту
- Різання на частинки P-4 (4 x 28 мм)
- Контейнер для сміття зі знімною кришкою: місткість 20 літрів
- Технологія застрягання паперу
- Шредер кредитних карток, скріпки та скріпки
- Просте керування за допомогою сенсорних кнопок
- Низький рівень шуму 55 дБА
- Інфрачервоний датчик для індикації рівня заповнення збірного контейнера
Опис
У оптимальному режимі AutoFeed 45X подрібнює до 45 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід, аж до рівня безпеки P4, на дрібні частинки (4 x 28 мм). Завдяки компактному 20-літровому контейнеру для сміття, цей компактний шредер документів з автоматичною подачею ідеально підходить для використання вдома або в домашньому офісі. Більше не потрібно подавати папір вручну по одному, і більше не потрібно знімати скоби або скріпки в офісі. Він робить всю роботу за вас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Автоматичний подавач документів місткістю до 45 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід
- ручна подача на 6 аркушів
- 10 хвилин безперервної роботи з охолодженням завдяки вбудованому вентилятору
Комплект поставки
- Шредер Rexel Optimum AutFeed 45X
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REXEL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 363 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБА |
| Місткість бака | 20 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 45 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 28 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 430 x 345 x 363 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,7 м/мин |
| висота продукту | 345 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 590 ₴










