
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 300X 300 аркушів Мікрорізи 4 x 25 мм P-4 60L Також подрібнює скріпки, скоби, кредитні картки 519858
55 170 ₴
- В наявності
- Код: 519858
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер документів Rexel Optimum AutoFeed+300X

Характеристики продукту
- Рівень безпеки P4: різання на частинки (4 x 25 мм)
- Місткість: до 300 аркушів паперу формату A4 автоматично, 8 аркушів вручну
- Тривалість: 60 хвилин безперервної роботи
- Технологія захисту від застрягання паперу
- Контейнер для сміття: 60 літрів
- Тиха операція
- Інтуїтивно зрозумілі сенсорні кнопки керування

Опис
Шредер Optimum AutoFeed+ 300X автоматично подрібнює до 300 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід, подрібнюючи дрібні частинки (4 x 25 мм) до рівня безпеки P4. Цей вдосконалений шредер з автоматичною подачею ідеально підходить для щоденного офісного використання завдяки своєму місткому висувному контейнеру для сміття об'ємом 60 літрів. Більше не потрібно подавати папір вручну по одному або видаляти скоби та скріпки. Він робить всю роботу за вас.
60 хвилин безперервної роботи з вбудованим вентилятором охолодження. Енергозберігаючий режим сну активується через 3 хвилини бездіяльності.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
60 хвилин безперервної роботи з вбудованим вентилятором охолодження. Енергозберігаючий режим сну активується через 3 хвилини бездіяльності.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Автоматичний подавач документів місткістю до 300 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід
- ручна подача на 10 аркушів
- знімний контейнер для сміття об'ємом 60 літрів
- саморегульований ролик для простого та зручного переміщення подрібнювача
Комплект поставки
- Шредер Rexel та інструкція з експлуатації
Коментарі
Листи Rexel Oil Sheets (2101948) та підтримка відповідності GDPR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REXEL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 21 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 415 мм |
| Максимальна ширина різання | 230 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБА |
| Місткість бака | 60 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 300 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 25 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 465 x 806 x 415 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 2,2 м/мин |
| висота продукту | 806 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 170 ₴










