
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 150X, 150 аркушів, мікророзрізи 4 x 28 мм, P-4 44L, також подрібнює скріпки, скоби, кредитні картки
34 920 ₴
- В наявності
- Код: 519857
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер документів Rexel Optimum AutoFeed+150X

Характеристики продукту
- Рівень безпеки P4: різання на частинки (4 x 28 мм)
- Місткість: до 150 аркушів паперу формату A4 автоматично, 8 аркушів вручну
- Час роботи: 30 хвилин безперервної роботи
- Технологія захисту від застрягання паперу
- Контейнер для сміття: 44 літри
- Тиха операція
- Інтуїтивно зрозумілі сенсорні кнопки керування

Опис
Шредер Optimum AutoFeed+ 150X автоматично подрібнює до 150 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід, подрібнюючи дрібні частинки (4 x 28 мм) до рівня безпеки P4. Шредер AutoFeed ідеально підходить для офісного використання завдяки компактному висувному контейнеру для сміття об'ємом 44 літри. Більше не потрібно подавати папір вручну по одному або видаляти скоби та скріпки. Він робить всю роботу за вас.
30 хвилин безперервної роботи з вбудованим вентилятором охолодження. Енергозберігаючий режим сну активується через 3 хвилини бездіяльності.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
30 хвилин безперервної роботи з вбудованим вентилятором охолодження. Енергозберігаючий режим сну активується через 3 хвилини бездіяльності.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Автоматичний подавач документів місткістю до 150 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід
- ручна подача на 8 аркушів
Комплект поставки
- Шредер Rexel та інструкція з експлуатації
Коментарі
Відповідність вимогам GDPR та лезам Rexel Oil Blades (2101948)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REXEL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 18 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 365 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБА |
| Місткість бака | 44 л |
| Місткість живителя (макс.) | 150 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 28 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 430 x 618 x 365 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,8 м/мин |
| висота продукту | 618 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 920 ₴










