
Шредер Leitz IQ Office Pro P5 на 10 аркушів. Ріже на дрібні шматочки 2 x 15 мм. P-5 30 л. Також подрібнює скоби та скріпки. 519855
52 110 ₴
- В наявності
- Код: 519855
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шредер IQ Office Pro P5, дрібний різ, 2 x 15 мм, 30 л

Характеристики продукту
- Працює тихо - також можна використовувати в тихому робочому середовищі
- Шредер для одночасної обробки до 15 сторінок формату А4 — ідеально підходить для офісів
- Технологія застрягання паперу: якщо одночасно подається забагато сторінок, пристрій зупиняється та автоматично повертається до режиму застрягання паперу.
- Може використовуватися протягом 4 годин безперервної роботи - ідеально підходить для великих офісів, торгівлі та промисловості
- Швидкість подрібнення 1,8 метра за хвилину
- Сенсорне керування: легке та інтуїтивно зрозуміле у використанні
- Контейнер об'ємом 30 літрів може вмістити до 300 сторінок формату A4 DIN.
- Скріпки та скоби
- Чотири високоякісні колеса забезпечують легке переміщення та транспортування

Опис
Канцелярський сміттєзвалище Leitz IQ Office Pro Security Level P5 не тільки неймовірно елегантне, але й працює тихо, тому не завадить навіть у великих офісах. Він може безперервно працювати 4 години та, завдяки сенсорному керуванню та технології захисту від застрягання, простий у використанні. Security Level P5 забезпечує найвищий рівень безпеки, навіть для конфіденційних даних. Він може одночасно редагувати 15 сторінок формату A4; великий контейнер має місткість 30 літрів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leitz |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 22,0 кг |
| Він також руйнує | скобискріпки |
| Глибина продукту | 320 мм |
| Максимальна ширина різання | 230 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБ |
| Місткість бака | 30 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 10 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 2 х 15 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 406 x 589 x 320 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 1,8 м/мин |
| висота продукту | 589 мм |
| Робоча напруга | 230 В змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 110 ₴









