
Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 225X 225 аркушів Мікрорізи 4 x 25 мм P-4 60 л Також подрібнює скріпки, скоби, кредитні картки
41 040 ₴
- В наявності
- Код: 519851
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подрібнювач Optimum AutoFeed+ 225X Мікрорізи 4 x 25 мм 60 л
Характеристики продукту
- Різання на частинки P-4 (4 x 25 мм)
- Знімний контейнер для відходів об'ємом 44 літри. Саморегульований ролик для легкого та зручного переміщення подрібнювача.
- Технологія застрягання паперу
- Шредер кредитних карток, скріпки та скріпки
- Просте керування за допомогою сенсорних кнопок
- Низький рівень шуму 55 дБА
- Інфрачервоний датчик для індикації рівня заповнення збірного контейнера

Опис
Оптимальний шредер AutoFeed+ 225X подрібнює до 225 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід, досягаючи рівня безпеки P4 для дрібних частинок (4 x 25 мм). Цей вдосконалений шредер з автоматичною подачею та великим 60-літровим контейнером для сміття ідеально підходить для офісного використання. Немає потреби подавати папір вручну по одному, а також не потрібно видаляти скоби або скріпки в офісі. Він виконує всю роботу за вас.
30 хвилин безперервної роботи з охолодженням від вбудованого вентилятора. Енергозберігаючий режим сну активується через 3 хвилини бездіяльності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
30 хвилин безперервної роботи з охолодженням від вбудованого вентилятора. Енергозберігаючий режим сну активується через 3 хвилини бездіяльності.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Автоматичний подавач документів місткістю до 225 аркушів паперу формату A4 (80 г/м²) за один прохід
- ручна подача на 10 аркушів
Комплект поставки
- Шредер Rexel Optimum AutoFeed+ 225X
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REXEL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 22 кг |
| Він також руйнує | скріпки, скоби, кредитні картки |
| Глибина продукту | 415 мм |
| Максимальна ширина різання | 230 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 55 дБА |
| Місткість бака | 60 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 225 аркушів |
| Розмір частинок/смуг | 4 х 25 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 465 x 806 x 415 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Швидкість знищення документів | 2,2 м/мин |
| висота продукту | 806 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 040 ₴










