
Шредер Renkforce RF-PPS-20L, 8 аркушів, мікрорізи 3 x 9 мм, P-5, 20 л, також подрібнює кредитні картки 519848
9 520 ₴
- В наявності
- Код: 519848
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

RF-PPS-20L Мікроподрібнювач 3 x 9 мм 20 л

Характеристики продукту
- Шредер з поперечним різанням до 8 аркушів паперу формату А4
- Рівень безпеки: P-5
- Збірний контейнер великої місткості - 20 л
- 4 режими роботи (безперервний/автоматичний/вимкнено/реверс)
- Також подрібнює одну кредитну картку (одноразову)

Опис
Ефективний шредер документів для конфіденційних даних
Цей елегантний чорний шредер документів пропонує надійне рішення для знищення конфіденційних документів. Він може похвалитися рівнем безпеки P-5 відповідно до DIN 66399, що дозволяє йому подрібнювати документи на дрібні шматочки та гарантує високий рівень захисту конфіденційних даних.
Пристрій може похвалитися високою робочою швидкістю 1,8 метра за хвилину та може обробляти до 8 аркушів паперу одночасно. Подавач паперу має ширину 220 мм (8,7 дюйма), що дозволяє легко подрібнювати стандартні документи.
Вбудований 20-літровий контейнер для збору забезпечує достатньо місця для подрібненого матеріалу. Рівень шуму подрібнювача під час роботи становить ≤68 дБ, що робить його приємно тихим.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Цей елегантний чорний шредер документів пропонує надійне рішення для знищення конфіденційних документів. Він може похвалитися рівнем безпеки P-5 відповідно до DIN 66399, що дозволяє йому подрібнювати документи на дрібні шматочки та гарантує високий рівень захисту конфіденційних даних.
Пристрій може похвалитися високою робочою швидкістю 1,8 метра за хвилину та може обробляти до 8 аркушів паперу одночасно. Подавач паперу має ширину 220 мм (8,7 дюйма), що дозволяє легко подрібнювати стандартні документи.
Вбудований 20-літровий контейнер для збору забезпечує достатньо місця для подрібненого матеріалу. Рівень шуму подрібнювача під час роботи становить ≤68 дБ, що робить його приємно тихим.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Шредер документів Renkforce
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,8 кг |
| Він також руйнує | кредитні картки |
| Глибина продукту | 239 мм |
| Максимальна ширина різання | 220 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 68 дБ |
| Місткість бака | 20 літрів |
| Місткість живителя (макс.) | 8 аркушів |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розмір частинок/смуг | 3 х 9 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 523 x 345 x 239 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Подрібнювач |
| Тип різання | Мікророзрізи |
| Швидкість знищення документів | 1,8 м/мин |
| висота продукту | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 520 ₴





