
Система підвісних візків для документів 200

Характеристики продукту
- Приблизно для 200 підвісних папок формату А4
- Нижня підвісна рама з регульованими телескопічними рейками
- 4 ролики, включаючи 2 з гальмами для безпечного позиціонування

Опис
Підвісний візок для файлів з 2 окремими гачками для приблизно 100 підвісних папок, приблизно 10 підвісних файлів або приблизно 18 вузьких папок формату A4. Для всіх стандартних форматів, таких як A4, Folio або Foolscap. Регульована нижня підвісна рама з телескопічними рейками.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Підвісний візок для файлів
- інструкції з складання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Folio |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 17,2 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 432 мм |
| Позначення типу продукту | Візок для файлів 200 MULTI DUO SYSTEM |
| Стан | Нове |
| Сумісність | 200 підвісних папок формату А4 |
| Тип продукту | Візок для підвісних файлів |
| Формат | ДИН А4 |
| Ширина вироби | 897 мм |
| висота продукту | 715 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 700 ₴




