
Міцна коробка VARICOLOR® MIX з 4 шухлядами

Характеристики продукту
- Коробка з 4 різнокольоровими шухлядами для легкої організації та орієнтації
- 2 висувні шухляди XXL пропонують багато місця для зберігання речей
- Високоякісний АБС
- Тиха робота шухляди з висувним замком
- Для форматів до DIN A4, C4 та форматів folio та letter
- З прозорими віконцями для етикеток та змінними вставними етикетками
- Штабелюється з нековзними пластиковими ніжками
- Можна розміщувати рядами у всіх стандартних офісних шафах та комодах
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durable |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Із замком розширення | Да |
| Блакитний ангел | Немає |
| Ваги | 5.10 |
| Виконання початкового стану | закрито |
| Глибина продукту | 356 мм |
| З висувною ручкою | Да |
| Застосування до паперового формату | DIN A4DIN C4 |
| Корпус | сірий |
| Кількість ящиків | 4 |
| Позначення типу продукту | VARICOLOR® MIX 4 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 280 x 292 x 356 мм |
| С полем описания | Да |
| Тип продукту | Шафа з шухлядами |
| висота продукту | 292 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 180 ₴



