
Шафа з шухлядами Durable 763027 біла DIN A4, DIN C4, Folio, Letter Кількість шухляд: 10 519825
8 350 ₴
- В наявності
- Код: 519825
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Коробка VARICOLOR® MIX з 10 шухлядами

Характеристики продукту
- Елегантний контейнер поза часом з 10 різнокольоровими шухлядами, зручний для організації та орієнтації.
- Високоякісний ABS та PS
- Тиха робота шухляди з висувним замком
- Для форматів до DIN A4, C4, а також форматів folio та letter
- З прозорими віконцями для маркування та змінними етикетками-вставками
- Штабелюється завдяки нековзним пластиковим ніжкам
- Можна розташовувати рядами у всіх стандартних офісних шафах та буфетах
- 5-річна гарантія виробника.
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 5.61 |
| Виконання початкового стану | закрито |
| Глибина продукту | 356 мм |
| З висувною ручкою | Да |
| Застосування до паперового формату | DIN A4DIN C4FolioList |
| Корпус | білий |
| Кількість ящиків | 10 |
| Позначення типу продукту | ВАРІКОЛОР® МІКС 10 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 280 x 292 x 356 мм |
| С полем описания | Да |
| Тип продукту | Шафа з шухлядами |
| Формат ящика | 10 х вузьких |
| висота продукту | 292 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 350 ₴




