
Шафа з шухлядами Durable 761027 сіра DIN A4, DIN C4, Folio, Letter Кількість шухляд: 10 519821
8 350 ₴
- В наявності
- Код: 519821
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ВАРИКОЛОР 10

Характеристики продукту
- Колони з кольоровими висувними ящиками для покращення організації та орієнтації
- Високоякісний АБС
- Тихе висування шухляди
- З подовжувальним замком

Опис
Шафа з 10 різнокольоровими шухлядами. Високоякісний пластик (ABS). Кольорові лінії.
Вони служать допоміжними засобами та напрямними для закритих шухляд. Легка конструкція шухляд з висувним замком. Позначені прозорими віконцями в комплекті. Змінні етикетки легко замінюються.
Штабелюється завдяки нековзним пластиковим ніжкам. Підходить для використання у всіх стандартних офісних шафах та шафах для клавіатури.
Розміри: 320 x 320 x 385 мм (Ш x В x Г)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Вони служать допоміжними засобами та напрямними для закритих шухляд. Легка конструкція шухляд з висувним замком. Позначені прозорими віконцями в комплекті. Змінні етикетки легко замінюються.
Штабелюється завдяки нековзним пластиковим ніжкам. Підходить для використання у всіх стандартних офісних шафах та шафах для клавіатури.
Розміри: 320 x 320 x 385 мм (Ш x В x Г)
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 коробка з 2 висувними ящиками для прозорих вікон для маркування та етикеток, що легко замінюються за допомогою комп'ютерного маркування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Із замком розширення | Да |
| Ваги | 5.11 |
| Виконання початкового стану | закрито |
| Глибина продукту | 356 мм |
| З висувною ручкою | Да |
| Застосування до паперового формату | DIN A4DIN C4FolioList |
| Корпус | сірий |
| Кількість ящиків | 10 |
| Позначення типу продукту | ВАРІКОЛОР® 10 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 280 x 292 x 356 мм |
| С полем описания | Да |
| Тип продукту | Шафа з шухлядами |
| висота продукту | 292 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 350 ₴







